ערכת הגנה מושלמת ל-AirPods הכוללת כיסוי, מדבקות הגנה לחלק הפנימי ומנשא לרצועת השעון. צרפו מוצרים נוספים להזמנה וקבלו הנחה משתלמת במיוחד! קוד קופון למימוש ההטבה: TD 


79 
  • משלוח: 

קרא עוד


אנו גאים להציג מארז ייחודי וראשון מסוגו אשר נותן מענה מלא ומושלם להגנה ושמירה על ה-AirPods!

המארז מורכב משלושה מוצרים:

כיסוי סיליקון איכותי ביותר בצבע לבן, אשר ממבט ראשון נראה בדיוק כמו המארז של האוזניות. הכיסוי שומר על המארז מנזקי בלאי, שריטות, לכלוך ונפילות, וכולל גם מכסה הגנה לשקע הטעינה. הסיליקון הינו מסוג איכותי ביותר - רך, נעים למגע, לא מחליק מהיד, ולמקרה שדאגתם: ניתן לראות דרכו את נורית חיווי הטעינה החיצונית.

מכירים את הלכלוך המרגיז שמצטבר בחלק הפנימי של המארז, זה שכמעט בלתי אפשרי לנקות? ברור שאתם מכירים. נגמר. בדיוק בשביל זה צירפנו מדבקות הגנה לחלק הפנימי - המדבקות עשויות ממתכת דקה, חזקה ועמידה ביותר ומגיעות בגימור כסוף מהמם שקל מאוד לנקות, ועל הדרך גם משדרג לכם את המראה של המארז בכמה רמות. לטובת בעלי המארז מהדור הראשון, המדבקה התחתונה כוללת חריר קטן עבור נורית הטעינה הפנימית. 

אז עכשיו ה-Airpods נקיות ושלמות, אבל אם נאבד אותן כל זה לא ממש יעזור לנו - מכירים את זה שאתם יוצאים איתן מחוץ לבית לפעילות ספורטיבית, לא רוצים להסחב עם המארז שלהן, אבל כשצריכים להוריד את האוזניות פשוט אין איפה לשים אותן? ברור שאתם מכירים. גם זה נגמר. בדיוק בשביל זה צירפנו מנשא לרצועת השעון - פטנט חכם ומדליק שמתחבר לרצועת השעון או הצמיד וכולל מתקן אחסון לאוזניות. פשוט וגאוני.

AirPods Defender הינו מארז אוניברסלי ומתאים לכל גרסאות ה-AirPods מהדור הראשון והשני.

תכולת הערכה
כיסוי סיליקון, מדבקת מגן פנימית, מנשא לרצועת השעון.
רוחב פתח המנשא לשעון
2.286 ס״מ.
תאימות
AirPods דור ראשון ושני.
ביטול והחזרה
כמפורט בתקנון האתר.
אחריות
עד 30 יום ממועד האספקה על פי התנאים המפורטים בתקנון האתר.

לקוחות שקנו את המוצר הזה קנו גם