מגן מסך נוזלי אוניברסלי בפורמולה חדשה, חזקה ועמידה במיוחד - עד פי שמונה יותר חומרים פעילים ממוצרים מקבילים בשוק! צרפו כיסוי מגן להזמנה וקבלו הנחה משתלמת במיוחד! קוד קופון למימוש ההטבה: TD  *מומלץ לקרוא את נספח השאלות והתשובות טרם רכישת המוצר.


99 119
  • משלוח: 

קרא עוד


לא רוצים או לא יכולים להשתמש במגן זכוכית? יש לנו פתרון עבורכם.

מגן מסך נוזלי בפורמולה חזקה ועמידה במיוחד שיוצרת שכבת הגנה בלתי נראית המאפשרת לכם להנות מהמסך כמו שהוא ללא הפרעות.
פרטים נוספים ומידע מלא ומפורט ניתן למצוא בנספח השאלות ותשובות.

הוראות שימוש:

1. כבו את מסך המכשיר, נקו היטב והמתינו דקה.
2. טפטפו טיפה אחת של Liquid Defender עבור כל אינץ' מגודל המסך (6 טיפות למסך של 6 אינץ', 7 טיפות למסך של 6.5 אינץ' וכו').
3. מרחו את הנוזל באופן שווה על כל שטח המסך באמצעות המטלית המצורפת והמתינו 10 דקות.
4. נגבו את שאריות החומר באמצעות המטלית עד שהמסך נקי ומבריק לחלוטין.
5. כעת ניתן להשתמש במכשיר באופן רגיל, עם זאת התגבשות אופטימלית של הציפוי עשויה לקחת עד 24 שעות, על כן בפרק הזמן הזה הימנעו מחשיפת המכשיר לנוזלים ומחיכוך עם עצמים חדים.

תכולת הערכה
בקבוקון 5 מ״ל, אביזרי ניקוי למסך.
חומר פעיל עיקרי
SiO2
עמידות לשריטות
7H-9H
אפקטיביות
עד שנה (לאפקטיביות מקסימלית מומלץ לרענן אחת לחצי שנה).
תאימות
כל משטחי הזכוכית.
אחריות
עד 30 יום ממועד האספקה על פי התנאים המפורטים בתקנון האתר.
ביטול והחזרה
כמפורט בתקנון האתר.
בפשטות מדובר בתרכובת כימית של סיליקה (החומר שממנו עשויה זכוכית) במצב צבירה נוזלי. זכוכית המסך של המכשיר שלכם איננה באמת חלקה, ועל פני השטח שלה יש המון חריצים וסדקים מיקרוסקופים שאינם נראים לעין אנושית, אך מחלישים והופכים אותה לפחות עמידה ככל שעובר הזמן. שמתם פעם לב איך מכשיר חדש כמעט ולא נשרט בהתחלה, ואחרי מספר שבועות מתחיל להישרט כמעט מכל דבר? פה נכנס Liquid Defender לתמונה - כאשר החומר בא במגע עם המסך הוא ממלא את כל החריצים והפגמים שעל פני שטח הזכוכית, וכאשר הוא מתייבש נוצרת שכבת הגנה חזקה בעובי ננומטר שמחזקת את הזכוכית והופכת אותה להרבה יותר עמידה לאורך זמן.
לאלו שלא רוצים או לא יכולים להשתמש במגני מסך מסורתיים, ולאלו שמחפשים פתרון משלים להגנה על גב הזכוכית של המכשיר.
Liquid Defender מגדיל באופן משמעותי את רמת העמידות של המסך לשריטות, ורוב העצמים שהמכשיר שלכם בא איתם במגע ביום יום לא יוכלו לשרוט אותו. עם זאת לא קיים משטח זכוכית שחסין לחלוטין בפני שריטות (לראיה גם זכוכית ספיר נשרטת), ואם הזכוכית תבוא במגע עם מינרלים חזקים כגון חלקיקי חול היא עדיין יכולה להישרט. חול אגב אין רק בים והוא קיים בצורות שונות של חלקיקים קטנים הנישאים באוויר והרבה פעמים מוצאים את דרכם אל הכיסים שלנו. השורה התחתונה היא שהמוצר מפחית שריטות אך לא מונע אותן לחלוטין - חברות שמצהירות אחרת לגבי מוצרים מקבילים מטעות את הצרכנים.
Liquid Defender הופך את המסך לעמיד יותר ומפחית סיכוי לשבר אך לא יכול למנוע אותו לחלוטין. אל תתפתו אחר גימיקים שיווקיים כאלו ואחרים בנושא - בשורה התחתונה עדיין מדובר בזכוכית, וזכוכית שנופלת תמיד עלולה להישבר.
Liquid Defender עמיד לטווח של שנה. עם זאת ע״מ לשמור על רמת אפקטיביות מקסימלית אנו ממליצים לרענן את הציפוי מדי חצי שנה. אין הדבר אומר שחייבים לרכוש את המוצר מחדש מדי חצי שנה, היות ובכל בקבוקון יש מספיק חומר למספר רענונים והוא ניתן לאחסון במקום קריר ומוצל לאורך זמן.
לא. או לפחות לא בדרך שלא תגרום נזק למסך. מצד שני אין גם סיבה להסיר את הציפוי היות והוא אינו נראה ואינו מורגש או מפריע בשום צורה.
לכל מכשיר עם מסך זכוכית - סמארטפון, טאבלט, שעון, מחשב נייד.
נכון. מכשירי פרימיום מגיעים היום עם זכוכיות חזקות ועמידות יותר מבעבר - עם זאת הן לא מושלמות, והציפויים שלהן נשחקים לאחר מספר מועט של שבועות. Liquid Defender מתמזג עם כל משטח זכוכית ויוצר ציפוי הגנה חזק, בלתי נראה ועמיד הרבה יותר לאורך זמן. יתרון נוסף של Liquid Defender הוא שציפוי ההגנה שלו הוא אנטי בקטריאלי וחיידקים לא יכולים להתקיים עליו, מה שגם ישמור על רמת ההיגיינה היומיומית שלכם.
תלוי עבור מי. ברמה העקרונית מדבקות המגן המסורתיות מספקות רמת הגנה טובה וגבוהה יותר מאשר מגן נוזלי. המוצר מיועד בעיקר למי שמטרתו העיקרית היא הפחתת שריטות.
מגני מסך נוזליים נבדלים בהרכב החומרים הפעילים שלהם. בעוד שפורמולות זולות מבוססות על 95% מים, הפורמולות האיכותיות מבוססות על פחות מים ויותר חומרים פעילים ומכאן שמחירן גבוהה יותר. Liquid Defender עשוי מאחת הפורמולות החזקות ביותר הקיימות היום, עם הרכב של עד פי שמונה יותר חומרים פעילים מהסטנדרט בשוק. בנוסף, רוב המוצרים המקבילים מגיעים בצורת מטלית לשימוש חד פעמי - Liquid Defender מגיע בבקבוקון המאפשר אחסון ושימוש רב פעמי.
בטח. Liquid Defender הינו שקוף ובלתי נראה לחלוטין וניתן להדביק עליו מגן מסך רגיל.  ניתן גם להשתמש בו ע״מ להגן על גב הזכוכית של המכשיר או על חלקים מהמסך שמגן זכוכית אינו מכסה.
בטח! ניתן להשתמש ב-Liquid Defender עבור הגנה על כל משטח זכוכית.
המוצר נבדק במכון SGS שהינו אוטוריטה בינלאומית מקובלת לבחינת חומרים, ועומד בתקן 9H. עם זאת אנחנו דוגלים בשקיפות ולא בהצגה סלקטיבית של מה שמשרת את הצורך המסחרי, ולכן לשם הגילוי הנאות נסביר שלא כל משטחי הזכוכית שווים ורמת ההשפעה והאפקטיביות של המוצר תלויה מאוד בסוג הזכוכית שאיתה החומר בא במגע. בממוצע רמת העמידות לשריטות מתחזקת מ-6H במצב טבעי לבין 7H ל- 8H, ובמקרים מאוד מסוימים גם לדרגת 9H. עם זאת צריך להבין שגם 7H זו דרגת עמידות הרבה יותר חזקה מרוב החומרים שאתם בד״כ יכולים לבוא איתם במגע ביומיום.
לחלוטין לא, בשום צורה.
ממש לא. חברות שמשמיעות טענות כאלו מטעות את הצרכנים. המסך והמצלמה הם רכיבי חומרה ולא ניתן לשפר את האיכות שלהם ע״י ציפוי זה או אחר. 
כן. כל בקבוקון של Liquid Defender נותן מענה בציפוי של לפחות 13 אינץ׳ - שזה בגדול שני סמארטפונים ממוצעים, 6-7 שעונים ממוצעים, טאבלט אחד ממוצע. זו אגב התחייבות מינימום, כאשר בפועל בשלב זה יש בכל בקבוקון אפילו יותר חומר ליתר ביטחון. כל טיפה של Liquid Defender מכילה כמות חומר פעיל לציפוי של 1 אינץ׳.
לא. כל מוצר הגנה באשר הוא הינו בחזקת מקדם הגנה בלבד, וע״כ איננו יכולים לשאת באחריות לנזק שנגרם למכשירכם בעת השימוש באף אחד ממוצרינו.

ניתן לבוא במגע ישיר של המוצר עם העור, אך יש להימנע ממגע בקרבת חתכים או פצעים פתוחים. בכל מצב אין לבוא במגע עם המוצר באזור הפה או העיניים ויש להרחיק מהישג ידם של ילדים. לאחר התייבשות החומר על המסך הוא בטוח לחלוטין לשימוש.
פשוט מאוד: מכבים את המכשיר, מנקים את המסך היטב עם מטלית אלכוהול ולאחר מכן מייבשים עם מטלית יבשה (המטליות מצורפות לערכה).
ממתינים דקה ומטפטפים Liquid Defender על המסך - מקפידים לטפטף לפחות טיפה אחת על עבור כל אינץ (לדוגמה עבור מסך בגודל 6.5 אינץ נדרש לטפטף 7 טיפות), ולאחר מכן מורחים את הנוזל על כל חלקי המסך באמצעות מטלית המיקרופייבר המצורפת, עד שהנוזל נספג. ממתינים עשר דקות ולאחר מכן מנגבים עם מטלית המיקרופייבר את כל שאריות החומר היבש עד שהמסך מבריק לחלוטין. בשלב הזה אפשר להמשיך להשתמש במכשיר כרגיל, עם זאת יש לקחת בחשבון שלציפוי לוקח עד 24 שעות להתגבש באופן אופטימלי ולכן יש להימנע מחשיפה לנוזלים וחפצים חדים בפרק הזמן הזה.
Liquid Defender הינו ציפוי שקוף, חזק מאוד ובלתי נראה לחלוטין ומאפשר לכם להנות מהמסך כמו שהוא מבלי להרגיש נוכחות של עצם זר באמצע.
בנוסף, Liquid Defender הוא תכשיר אוניברסלי המתאים לכל סוגי המכשירים.
לא. הציפוי דוחה נוזלים, מה שמפחית טביעות אצבע ונזקי נוזלים שנשפכים על המסך, אך לא הופך מכשיר שאינו עמיד במים לכזה.
לא. המוצר מיועד אך ורק למסכי זכוכית.
לא. הציפוי הינו בעובי ננומטר ולא ניתן לראותו בעין אנושית. שריטות קיימות שניתן לראות הן שריטות עמוקות בהרבה מעובי הציפוי וע״כ הן ימשיכו להראות גם איתו.

לקוחות שקנו את המוצר הזה קנו גם