מגן מסך מזכוכית AGC יפנית חזקה ואיכותית ביותר להגנה מקצה לקצה על כל חזית המכשיר - כולל פטנט ייחודי של מתקן הדבקה אוטומטית בגרסה משופרת וקלה מתמיד! ***מארז כפול*** צרפו כיסוי מגן להזמנה וקבלו הנחה משתלמת במיוחד! קוד קופון למימוש ההטבה: TD 


89 
  • משלוח: 

דגם המכשיר: *

קרא עוד


כל אחד מכיר את הדילמה שבבחירת מגן מסך - מצד אחד חשוב לשמור על המסך, אך מצד שני מגני מסך פוגעים לנו באיכות התצוגה והמגע, מכערים את המכשיר, וההדבקה שלהם יוצאת כמעט תמיד עקומה ומלאת בועות וחלקיקי אבק. לא עוד.

אנו גאים להציג בפניכם את Glass - מגן המסך המהפכני ששם סוף לדילמות ונותן לכם ליהנות מהגנה איכותית, מדויקת ונקיה במחיר משתלם.

Glass עשוי מזכוכית AGC יפנית הנחשבת לטובה מסוגה בשוק, בשילוב שכבת סיליקון פנימית איכותית וחזקה ביותר. עוביו של המגן 0.33 מ״מ בלבד, והוא מאופיין בעמידות גבוהה ביותר בפני שבר ונפילות, וברמת שקיפות אופטימלית אשר אינה פוגמת באיכות התצוגה. המגן עושה שימוש בדבק איכותי וחזק ביותר המבטיח הדבקה מלאה ונטולת בועות, ומגיע עם ציפוי חזק ונעים למגע הדוחה טביעות אצבע, נוזלים ושריטות. 

ומה בקשר להדבקה? עכשיו הגענו לחלק הכיף: כל מגן מסך שלנו מגיע עם פטנט מיוחד של ערכת הדבקה אוטומטית שמבטיחה לכם הדבקה נקיה וסימטרית ללא טיפת מאמץ! תנו ל-Glass להדביק את עצמו לבד ותשתדלו לא להפריע😉 


תכולת הערכה
מגן מסך עם מתקן הדבקה אוטומטית, אביזרי ניקוי למסך.
גימור קצוות
כיסוי מלא
ציפוי
דוחה טביעות אצבע ונוזלים.
עובי
0.33 מ״מ
דרגת עמידות לשריטות
9H
חומר
זכוכית AGC יפנית מחוסמת.
ביטול והחזרה
כמפורט בתקנון האתר.
אחריות
עד 30 יום ממועד האספקה על פי התנאים המפורטים בתקנון האתר.

לקוחות שקנו את המוצר הזה קנו גם